AMPMEDD-2.4576T3
pregled izdelka
Številka dela: AMPMEDD-2.4576T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 2.4576MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMEDD-2.4576T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMEDD-2.4576T3
Številka dela AMPMEDD-2.4576T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 2.4576MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89494 pcs Podatkovni list AMPMEDD-2.4576T3.pdf
Podobni izdelki
AMPMEDD-2.097152T
AMPMEDD-2.097152T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 2.0972MHZ ST
Na zalogi: 77854 pcs
Prenesi: AMPMEDD-2.097152T.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 2.4576MHZ ST
Na zalogi: 82781 pcs
Prenesi: AMPMEDD-2.4576T.pdf
RFQ
AMPMEDD-20.0000T3
AMPMEDD-20.0000T3
Opis: OSC MEMS XO 20.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMEDD-20.0000T3.pdf
AMPMEDD-2.097152
AMPMEDD-2.097152
Opis: OSC MEMS XO 2.0972MHZ ST
Prenesi: AMPMEDD-2.097152.pdf
Opis: OSC MEMS XO 2.4576MHZ ST