AMPMEDD-20.0000T3
pregled izdelka
Številka dela: AMPMEDD-20.0000T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS XO 20.0000MHZ ST
Podatkovni listi: AMPMEDD-20.0000T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMPMEDD-20.0000T3
Številka dela AMPMEDD-20.0000T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS XO 20.0000MHZ ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97084 pcs Podatkovni list AMPMEDD-20.0000T3.pdf
Podobni izdelki
AMPMEDD-21.0000
AMPMEDD-21.0000
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS XO 21.0000MHZ ST
Na zalogi: 73792 pcs
Prenesi: AMPMEDD-21.0000.pdf
RFQ
Opis: OSC MEMS XO 20.0000MHZ ST
Na zalogi: 81495 pcs
Prenesi: AMPMEDD-20.0000.pdf
RFQ
AMPMEDD-2.5000T3
AMPMEDD-2.5000T3
Opis: OSC MEMS XO 2.5000MHZ ST
Prenesi: AMPMEDD-2.5000T3.pdf
AMPMEDD-22.0000T
AMPMEDD-22.0000T
Opis: OSC MEMS XO 22.0000MHZ ST
Prenesi: AMPMEDD-22.0000T.pdf