ASPI-M3015-R68M-T
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-M3015-R68M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.68UH 4.1A 35MOHM
Podatkovni listi: ASPI-M3015-R68M-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-M3015-R68M-T
Številka dela ASPI-M3015-R68M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.68UH 4.1A 35MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153796 pcs Podatkovni list ASPI-M3015-R68M-T.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 680nH Unshielded Inductor Nonstandard, 2 Lead