ASPI-U201610-R12M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-U201610-R12M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-U201610-R12M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.12UH 5.6A 15MOHM
Podatkovni listi: ASPI-U201610-R12M-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-U201610-R12M-T
Številka dela ASPI-U201610-R12M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.12UH 5.6A 15MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192276 pcs Podatkovni list ASPI-U201610-R12M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard, 2 Lead