ASPI-U201610-R24M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-U201610-R24M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-U201610-R24M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.24UH 4.5A 22MOHM
Podatkovni listi: ASPI-U201610-R24M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-U201610-R24M-T
Številka dela ASPI-U201610-R24M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.24UH 4.5A 22MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 201704 pcs Podatkovni list ASPI-U201610-R24M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija ASPI-U
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 240nH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 240nH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard, 2 Lead