ASPI-U252010-R47M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-U252010-R47M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-U252010-R47M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.47UH 4A 30MOHM
Podatkovni listi: ASPI-U252010-R47M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-U252010-R47M-T
Številka dela ASPI-U252010-R47M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.47UH 4A 30MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 221680 pcs Podatkovni list ASPI-U252010-R47M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Druga imena 535-14237-2 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470nH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) -