ASPI-U252010-R68M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-U252010-R68M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-U252010-R68M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.68UH 3.3A 43MOHM
Podatkovni listi: ASPI-U252010-R68M-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-U252010-R68M-T
Številka dela ASPI-U252010-R68M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.68UH 3.3A 43MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 213181 pcs Podatkovni list ASPI-U252010-R68M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard, 2 Lead