ASPIAIG-F7020-R27M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F7020-R27M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPIAIG-F7020-R27M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.27UH 21A 3.5MOHM
Podatkovni listi: 1.ASPIAIG-F7020-R27M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R27M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPIAIG-F7020-R27M-T
Številka dela ASPIAIG-F7020-R27M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.27UH 21A 3.5MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76991 pcs Podatkovni list 1.ASPIAIG-F7020-R27M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R27M-T.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 7020 Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPIAIG-F
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-14203-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 270nH Višina - sedež (maks.) 0.081" (2.05mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 270nH Shielded Molded Inductor 21A 3.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.5 mOhm Max
Trenutna ocena 21A Tok - nasičenost 32A