ASPIAIG-F7020-R31M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPIAIG-F7020-R31M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.31UH 20A 4.8MOHM
Podatkovni listi: 1.ASPIAIG-F7020-R31M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R31M-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASPIAIG-F7020-R31M-T
Številka dela ASPIAIG-F7020-R31M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.31UH 20A 4.8MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70952 pcs Podatkovni list 1.ASPIAIG-F7020-R31M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R31M-T.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 7020 Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPIAIG-F
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 310nH
Višina - sedež (maks.) 0.081" (2.05mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 310nH Shielded Molded Inductor 20A 4.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.8 mOhm Max Trenutna ocena 20A
Tok - nasičenost 31A