SC50H303V
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC50H303V
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD
Podatkovni listi: SC50H303V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC50H303V
Številka dela SC50H303V Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Količina na voljo 27897 pcs Podatkovni list SC50H303V.pdf
Serija SC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 30k
Toleranca odpornosti ±0.1°C Moč - maks 50mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis NTC Thermistor 30k Bead B25 / 85 3936K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca -
Podobni izdelki
SC50VB160-G
SC50VB160-G
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: RECT BRIDGE GPP 1600V 50A SCVB
Na zalogi: 6510 pcs
Prenesi: SC50VB160-G.pdf
RFQ
SC50Y104V
SC50Y104V
Proizvajalci: Advanced Sensors / Amphenol
Opis: THERM NTC 100KOHM 3699K BEAD
Na zalogi: 23750 pcs
Prenesi: SC50Y104V.pdf
RFQ
SC50F502W
SC50F502W
Opis: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Prenesi: SC50F502W.pdf
SC50F502V
SC50F502V
Prenesi: SC50F502V.pdf
SC50G503V
SC50G503V
Opis: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
Prenesi: SC50G503V.pdf
SC50Y103V
SC50Y103V
Opis: THERMISTOR NTC 10KOHM 3690K BEAD
Prenesi: SC50Y103V.pdf
SC50Y104W
SC50Y104W
Prenesi: SC50Y104W.pdf
SC50G104V
SC50G104V
Prenesi: SC50G104V.pdf
SC50VB80-G
SC50VB80-G
Opis: RECT BRIDGE GPP 800V 50A SCVB
Prenesi: SC50VB80-G.pdf
SC50G104W
SC50G104W
Prenesi: SC50G104W.pdf
SC50Y103W
SC50Y103W
Prenesi: SC50Y103W.pdf
SC50G503W
SC50G503W
Prenesi: SC50G503W.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika