SC50Y104V
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC50Y104V
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERM NTC 100KOHM 3699K BEAD
Podatkovni listi: SC50Y104V.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC50Y104V
Številka dela SC50Y104V Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERM NTC 100KOHM 3699K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 23750 pcs Podatkovni list SC50Y104V.pdf
Serija SC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 100k
Toleranca odpornosti ±0.1°C Moč - maks 50mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis NTC Thermistor 100k Bead B25 / 85 3699K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca -
Podobni izdelki
SC50Y103W
SC50Y103W
Proizvajalci: Advanced Sensors / Amphenol
Opis: THERMISTOR NTC 10KOHM 3690K BEAD
Na zalogi: 22688 pcs
Prenesi: SC50Y103W.pdf
RFQ
SC50VB160-G
SC50VB160-G
Proizvajalci: Comchip Technology
Opis: RECT BRIDGE GPP 1600V 50A SCVB
Na zalogi: 6510 pcs
Prenesi: SC50VB160-G.pdf
RFQ
SC50H303V
SC50H303V
Opis: THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD
Prenesi: SC50H303V.pdf
SC511660MZP40
SC511660MZP40
Proizvajalci: N/A
Opis: NXP 32-BIT MCU POWER ARCH 448
Prenesi:
SC50Y503V
SC50Y503V
Opis: THERMISTOR NTC 50KOHM BEAD
Prenesi: SC50Y503V.pdf
SC50Y104W
SC50Y104W
Opis: THERM NTC 100KOHM 3699K BEAD
Prenesi: SC50Y104W.pdf
SC50VB80-G
SC50VB80-G
Opis: RECT BRIDGE GPP 800V 50A SCVB
Prenesi: SC50VB80-G.pdf
Proizvajalci: N/A
Opis: IC MCU 32BIT 448KB FLASH 272BGA
Prenesi:
SC50Y103V
SC50Y103V
Prenesi: SC50Y103V.pdf
SC50G503W
SC50G503W
Opis: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
Prenesi: SC50G503W.pdf
SC511MF-100
SC511MF-100
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 10UH 960MA 238 MOHM
Prenesi: SC511MF-100.pdf
SC50Y503W
SC50Y503W
Prenesi: SC50Y503W.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika