YPCL0015T
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YPCL0015T
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka PTC RESET FUSE 265V 140MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.YPCL0015T.pdf2.YPCL0015T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YPCL0015T
Številka dela YPCL0015T Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis PTC RESET FUSE 265V 140MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61033 pcs Podatkovni list 1.YPCL0015T.pdf2.YPCL0015T.pdf
Napetost - maks 265V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.433" Dia x 0.197" T (11.00mm x 5.00mm)
Serija YP Odpornost - 25 ° C (Typ) 15 Ohms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 140mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 280mA Tok - maks 1.5A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 140mA Odobritve CECC