YPCL0025T
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YPCL0025T
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka PTC RESET FUSE 265V 100MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.YPCL0025T.pdf2.YPCL0025T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YPCL0025T
Številka dela YPCL0025T Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis PTC RESET FUSE 265V 100MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72824 pcs Podatkovni list 1.YPCL0025T.pdf2.YPCL0025T.pdf
Napetost - maks 265V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.354" Dia x 0.197" T (9.00mm x 5.00mm)
Serija YP Odpornost - 25 ° C (Typ) 25 Ohms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 100mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 200mA Tok - maks 1A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 100mA Odobritve CECC