96FD25-S480-INB1
AdvantechAdvantech
Advantech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 96FD25-S480-INB1
Proizvajalec / znamka: Advantech
Opis izdelka SSD 480GB 2.5" MLC SATAIII S3510
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 96FD25-S480-INB1
Številka dela 96FD25-S480-INB1 Proizvajalec Advantech
Opis SSD 480GB 2.5" MLC SATAIII S3510 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5867 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - oskrba 5V, 12V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 440MB/s
Hitrost - branje 500MB/s Velikost / dimenzija 100.45mm x 69.85mm x 7.00mm
Serija DC S3510 delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC)
Velikost pomnilnika 480GB Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Oblika faktorja 2.5" natančen opis Solid State Drive (SSD) 480GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V, 12V