96FD25-S512-TR7
AdvantechAdvantech
Advantech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 96FD25-S512-TR7
Proizvajalec / znamka: Advantech
Opis izdelka SSD 512GB DDR3 2.5" SATAIII 5V
Podatkovni listi: 96FD25-S512-TR7.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 260 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 96FD25-S512-TR7
Številka dela 96FD25-S512-TR7 Proizvajalec Advantech
Opis SSD 512GB DDR3 2.5" SATAIII 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260 pcs Podatkovni list 96FD25-S512-TR7.pdf
Utež - Napetost - oskrba 5V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 470MB/s
Hitrost - branje 570MB/s Velikost / dimenzija 99.80mm x 69.80mm x 7.00mm
Serija - delovna temperatura -10°C ~ 80°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika FLASH - DDR3
Velikost pomnilnika 512GB Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja 2.5"
natančen opis Solid State Drive (SSD) 512GB SATA III FLASH - DDR3 2.5" 5V Tok - maks 400mA (Typ)