96PSD-A240W48-MN
pregled izdelka
Številka dela: 96PSD-A240W48-MN
Proizvajalec / znamka: Advantech
Opis izdelka A/D CONV 240W 48V DIN RAIL
  • Sporočilo
Specifikacije 96PSD-A240W48-MN
Številka dela 96PSD-A240W48-MN Proizvajalec Advantech
Opis A/D CONV 240W 48V DIN RAIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1109 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.47" L x 2.48" W x 4.93" H (113.5mm x 63.0mm x 125.2mm)
Serija NDR-240 Moč (Watts) 240W
Druga imena NDR-240-48-AND delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Universal Input Učinkovitost 90%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 5A