96PSD-A75W24-MN
pregled izdelka
Številka dela: 96PSD-A75W24-MN
Proizvajalec / znamka: Advantech
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 100-240V 24V
  • Sporočilo
Specifikacije 96PSD-A75W24-MN
Številka dela 96PSD-A75W24-MN Proizvajalec Advantech
Opis AC/DC CONVERTER 100-240V 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2478 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 100 ~ 240 VAC Tip -
Velikost / dimenzija - Serija -
Moč (Watts) 75W delovna temperatura -
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti - Učinkovitost -
natančen opis AC DC Converter 1 Output 24V 100 ~ 240 VAC Input Tok - izhod (maks.) -