0002062101-12-R2-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0002062101-12-R2-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0002062101-12-R2-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 12" PRE-CRIMP A2101 RED
Podatkovni listi: 1.0002062101-12-R2-D.pdf2.0002062101-12-R2-D.pdf3.0002062101-12-R2-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0002062101-12-R2-D
Številka dela 0002062101-12-R2-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 12" PRE-CRIMP A2101 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 22 AWG Serija 1560
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 12.0" (304.8mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Stopite v stik s finišno debelino 20.0µin (0.51µm) Obrnite se na Dokončaj Tin
Obrnite se na konec Pin to Pin Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0002062101-12-R2
0002062101-12-R2
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 12" PRE-CRIMP A2101 RED