0002062101-12-R9
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0002062101-12-R9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0002062101-12-R9
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 12" PRE-CRIMP A2103 RED
Podatkovni listi: 1.0002062101-12-R9.pdf2.0002062101-12-R9.pdf3.0002062101-12-R9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0002062101-12-R9
Številka dela 0002062101-12-R9 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 12" PRE-CRIMP A2103 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 18 AWG Serija 1560
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 12.0" (304.8mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Stopite v stik s finišno debelino 20.0µin (0.51µm) Obrnite se na Dokončaj Tin
Obrnite se na konec Pin to Cable (Round) Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0002062101-12-R9-D
0002062101-12-R9-D
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 12" PRE-CRIMP A2103 RED