0039000038-12-R0-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0039000038-12-R0-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0039000038-12-R0-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 12" PRE-CRIMP A2040 RED
Podatkovni listi: 1.0039000038-12-R0-D.pdf2.0039000038-12-R0-D.pdf3.0039000038-12-R0-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0039000038-12-R0-D
Številka dela 0039000038-12-R0-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 12" PRE-CRIMP A2040 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 20 AWG Serija Mini-Fit Jr
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 12.0" (304.8mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)