0039000038-12-R4
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0039000038-12-R4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0039000038-12-R4
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 12" PRE-CRIMP A2015 RED
Podatkovni listi: 1.0039000038-12-R4.pdf2.0039000038-12-R4.pdf3.0039000038-12-R4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0039000038-12-R4
Številka dela 0039000038-12-R4 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 12" PRE-CRIMP A2015 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 24 AWG Serija Mini-Fit Jr
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 12.0" (304.8mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)