0500798000-08-R6-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0500798000-08-R6-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0500798000-08-R6-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 8" PRE-CRIMP 1853 RED
Podatkovni listi: 1.0500798000-08-R6-D.pdf2.0500798000-08-R6-D.pdf3.0500798000-08-R6-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0500798000-08-R6-D
Številka dela 0500798000-08-R6-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 8" PRE-CRIMP 1853 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 26 AWG Serija PicoBlade
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 8.00" (203.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm)