0500798000-08-R6
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0500798000-08-R6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0500798000-08-R6
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 8" PRE-CRIMP 1853 RED
Podatkovni listi: 1.0500798000-08-R6.pdf2.0500798000-08-R6.pdf3.0500798000-08-R6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0500798000-08-R6
Številka dela 0500798000-08-R6 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 8" PRE-CRIMP 1853 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 26 AWG Serija PicoBlade
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 8.00" (203.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 8.00" (203.20mm)