1722533012-11-R7-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
1722533012-11-R7-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1722533012-11-R7-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 11" PRE-CRIMP 1858/19 RED
Podatkovni listi: 1.1722533012-11-R7-D.pdf2.1722533012-11-R7-D.pdf3.1722533012-11-R7-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1722533012-11-R7-D
Številka dela 1722533012-11-R7-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 11" PRE-CRIMP 1858/19 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 16 AWG Serija Ultra-Fit
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 11.0" (279.4mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.0" (279.4mm)
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Obrnite se na konec Socket to Socket Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1722533012-11-N7
1722533012-11-N7
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 11" PRE-CRIMP 1858/19 BROWN
Na zalogi: 70051 pcs
Prenesi: 1722533012-11-N7.pdf
RFQ
1722533012-11-R7
1722533012-11-R7
Opis: 11" PRE-CRIMP 1858/19 RED