1722533012-11-R7
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
1722533012-11-R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1722533012-11-R7
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 11" PRE-CRIMP 1858/19 RED
Podatkovni listi: 1.1722533012-11-R7.pdf2.1722533012-11-R7.pdf3.1722533012-11-R7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1722533012-11-R7
Številka dela 1722533012-11-R7 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 11" PRE-CRIMP 1858/19 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 16 AWG Serija Ultra-Fit
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 11.0" (279.4mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 16 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 11.0" (279.4mm)