ACT26MH21BC
pregled izdelka
Številka dela: ACT26MH21BC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
Podatkovni listi: ACT26MH21BC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACT26MH21BC
Številka dela ACT26MH21BC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2470 pcs Podatkovni list ACT26MH21BC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena YACT26MH21BC000000 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.770" (44.96mm)