ACT26MH21BD
pregled izdelka
Številka dela: ACT26MH21BD
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
Podatkovni listi: ACT26MH21BD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACT26MH21BD
Številka dela ACT26MH21BD Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2401 pcs Podatkovni list ACT26MH21BD.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena YACT26MH21BD000000 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.770" (44.96mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT26MH21BD [V001]
ACT26MH21BD [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE