ACT26MJ61BB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACT26MJ61BB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Podatkovni listi: ACT26MJ61BB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACT26MJ61BB
Številka dela ACT26MJ61BB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2471 pcs Podatkovni list ACT26MJ61BB.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena YACT26MJ61BB000000 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACT26MJ61BC [V001]
ACT26MJ61BC [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Na zalogi: 2771 pcs
Prenesi: ACT26MJ61BC [V001].pdf
RFQ
ACT26MJ61BB [V001]
ACT26MJ61BB [V001]