ACT26MJ61BD
pregled izdelka
Številka dela: ACT26MJ61BD
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Podatkovni listi: ACT26MJ61BD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACT26MJ61BD
Številka dela ACT26MJ61BD Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2598 pcs Podatkovni list ACT26MJ61BD.pdf
Druga imena YACT26MJ61BD000000 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)