AFD51-24-31SW-6117
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-24-31SW-6117
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD51-24-31SW-6117.pdf2.AFD51-24-31SW-6117.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-24-31SW-6117
Številka dela AFD51-24-31SW-6117 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1087 pcs Podatkovni list 1.AFD51-24-31SW-6117.pdf2.AFD51-24-31SW-6117.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD51-24-31SW-6117
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD51-24-31SN-6233
AFD51-24-31SN-6233
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 31POS INLINE
Na zalogi: 2777 pcs
Prenesi: AFD51-24-31SN-6233.pdf
RFQ
AFD51-24-31SW-6140
AFD51-24-31SW-6140
Na zalogi: 2397 pcs
Prenesi: AFD51-24-31SW-6140.pdf
RFQ
AFD51-24-31SW
AFD51-24-31SW
Opis: CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Prenesi: AFD51-24-31SW.pdf
AFD51-24-31SW-6117-LC
AFD51-24-31SW-6117-LC