AFD51-24-31SW-6139
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD51-24-31SW-6139
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD51-24-31SW-6139.pdf2.AFD51-24-31SW-6139.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFD51-24-31SW-6139
Številka dela AFD51-24-31SW-6139 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1665 pcs Podatkovni list 1.AFD51-24-31SW-6139.pdf2.AFD51-24-31SW-6139.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-31
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD51-24-31SW-6139 Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 31
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)