AFD54-24-61SN-6233
pregled izdelka
Številka dela: AFD54-24-61SN-6233
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.AFD54-24-61SN-6233.pdf2.AFD54-24-61SN-6233.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFD54-24-61SN-6233
Številka dela AFD54-24-61SN-6233 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1839 pcs Podatkovni list 1.AFD54-24-61SN-6233.pdf2.AFD54-24-61SN-6233.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD54-24-61SN-6233 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount