AFD54-24-61SW-6117
pregled izdelka
Številka dela: AFD54-24-61SW-6117
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD54-24-61SW-6117.pdf2.AFD54-24-61SW-6117.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AFD54-24-61SW-6117
Številka dela AFD54-24-61SW-6117 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1324 pcs Podatkovni list 1.AFD54-24-61SW-6117.pdf2.AFD54-24-61SW-6117.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD54-24-61SW-6117
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD54-24-61SW-6140
AFD54-24-61SW-6140
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 1784 pcs
Prenesi: AFD54-24-61SW-6140.pdf
RFQ
AFD54-24-61SW-6117-LC
AFD54-24-61SW-6117-LC
Na zalogi: 2356 pcs
Prenesi: AFD54-24-61SW-6117-LC.pdf
RFQ
Prenesi: AFD54-24-61SW-6141.pdf
AFD54-24-61SW
AFD54-24-61SW
Opis: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP