AFD57-24-31SW-6139
pregled izdelka
Številka dela: AFD57-24-31SW-6139
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE
Podatkovni listi: 1.AFD57-24-31SW-6139.pdf2.AFD57-24-31SW-6139.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD57-24-31SW-6139
Številka dela AFD57-24-31SW-6139 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2491 pcs Podatkovni list 1.AFD57-24-31SW-6139.pdf2.AFD57-24-31SW-6139.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-31
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DAFD57-24-31SW-6139 Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 31
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.777" (45.14mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
AFD57-24-31SW
AFD57-24-31SW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP