AFD57-24-31SX
pregled izdelka
Številka dela: AFD57-24-31SX
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.AFD57-24-31SX.pdf2.AFD57-24-31SX.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AFD57-24-31SX
Številka dela AFD57-24-31SX Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5021 pcs Podatkovni list 1.AFD57-24-31SX.pdf2.AFD57-24-31SX.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-31 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DAFD57-24-31SX
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 31 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 31 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Podobni izdelki
AFD57-24-31SW-6141
AFD57-24-31SW-6141
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 31POS INLINE
Na zalogi: 2398 pcs
Prenesi: AFD57-24-31SW-6141.pdf
RFQ
AFD57-24-31SW-LC
AFD57-24-31SW-LC
Na zalogi: 4655 pcs
Prenesi: AFD57-24-31SW-LC.pdf
RFQ
AFD57-24-31SX-6117-LC
AFD57-24-31SX-6117-LC
Prenesi: AFD57-24-31SX-6117-LC.pdf
AFD57-24-31SX-6141
AFD57-24-31SX-6141
Prenesi: AFD57-24-31SX-6141.pdf
AFD57-24-31SX-6140
AFD57-24-31SX-6140
Prenesi: AFD57-24-31SX-6140.pdf
AFD57-24-31SX-6139
AFD57-24-31SX-6139
Prenesi: AFD57-24-31SX-6139.pdf
AFD57-24-31SX-6117
AFD57-24-31SX-6117
Opis: CONN PLUG FMALE 31POS GOLD CRIMP
Prenesi: AFD57-24-31SX-6117.pdf
AFD57-24-31SX-6233
AFD57-24-31SX-6233