CRN-1/16-0-STK
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRN-1/16-0-STK
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka HEATSHRINK 1/16" X 4' BK
Podatkovni listi: 1.CRN-1/16-0-STK.pdf2.CRN-1/16-0-STK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRN-1/16-0-STK
Številka dela CRN-1/16-0-STK Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis HEATSHRINK 1/16" X 4' BK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134819 pcs Podatkovni list 1.CRN-1/16-0-STK.pdf2.CRN-1/16-0-STK.pdf
Tip Tubing, Semi Rigid Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 110°C Serija CRN
Obnovljena debelina stene 0.020" (0.51mm) Druga imena 5200242005
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyolefin (PO), Irradiated Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Dolžina 4.00' (1.22m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.063" (1.60mm) Notranji premer - obnovljen 0.031" (0.79mm)
Lastnosti Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Flame Retardant, Solvent Resistant natančen opis Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m)