CRN-1/16-X-SP
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRN-1/16-X-SP
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka HEATSHRINK 1/16" CLEAR
Podatkovni listi: 1.CRN-1/16-X-SP.pdf2.CRN-1/16-X-SP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRN-1/16-X-SP
Številka dela CRN-1/16-X-SP Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis HEATSHRINK 1/16" CLEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102319 pcs Podatkovni list 1.CRN-1/16-X-SP.pdf2.CRN-1/16-X-SP.pdf
Tip Tubing, Semi Rigid Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 110°C Serija CRN
Obnovljena debelina stene 0.020" (0.51mm) Druga imena 5250024013
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyolefin (PO), Irradiated Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.063" (1.60mm) Notranji premer - obnovljen 0.031" (0.79mm)
Lastnosti Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Solvent Resistant natančen opis Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Clear