D38999/26FE26PA-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FE26PA-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26FE26PA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FE26PA-LC
Številka dela D38999/26FE26PA-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3723 pcs Podatkovni list D38999/26FE26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Pakiranje Bulk
Druga imena DD38999/26FE26PA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.410" (35.81mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FE26PALC
D38999/26FE26PALC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Na zalogi: 2914 pcs
Prenesi: D38999/26FE26PALC.pdf
RFQ
D38999/26FE26PAL
D38999/26FE26PAL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Na zalogi: 2476 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FE26PB
D38999/26FE26PB
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Prenesi:
Prenesi: D38999/26FE26PB.pdf
D38999/26FE26PB-LC
D38999/26FE26PB-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
D38999/26FE26PA
D38999/26FE26PA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/26FE26PA.pdf
D38999/26FE26JN
D38999/26FE26JN
Opis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26FE26JN.pdf
D38999/26FE26JN-LC
D38999/26FE26JN-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Prenesi: D38999/26FE26JN-LC.pdf
Prenesi: D38999/26FE26PB.pdf
D38999/26FE26PA-LC
D38999/26FE26PA-LC
Opis: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS
Prenesi: D38999/26FE26PA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika