D38999/26FE26PB
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FE26PB
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26FE26PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FE26PB
Številka dela D38999/26FE26PB Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1547 pcs Podatkovni list D38999/26FE26PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL E
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/26FE26PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FE26PA-LC
D38999/26FE26PA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Na zalogi: 3723 pcs
Prenesi: D38999/26FE26PA-LC.pdf
RFQ
D38999/26FE26PB
D38999/26FE26PB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1967 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Prenesi:
D38999/26FE26PC
D38999/26FE26PC
D38999/26FE26PB-LC
D38999/26FE26PB-LC
D38999/26FE26PBL
D38999/26FE26PBL
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/26FE26PALC.pdf
D38999/26FE26PB-LC
D38999/26FE26PB-LC
Prenesi: D38999/26FE26PB-LC.pdf
D38999/26FE26PA
D38999/26FE26PA
Prenesi: D38999/26FE26PA.pdf
D38999/26FE26PAL
D38999/26FE26PAL
D38999/26FE26PBLC
D38999/26FE26PBLC
Prenesi: D38999/26FE26PBLC.pdf
D38999/26FE26PB
D38999/26FE26PB
Prenesi: D38999/26FE26PB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika