D38999/26JF32SC-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JF32SC-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26JF32SC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JF32SC-LC
Številka dela D38999/26JF32SC-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4533 pcs Podatkovni list D38999/26JF32SC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT Pakiranje Bulk
Druga imena DD38999/26JF32SC-LC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Composite, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.520" (38.61mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26JF32SB-LC
D38999/26JF32SB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Na zalogi: 1952 pcs
Prenesi: D38999/26JF32SB-LC.pdf
RFQ
D38999/26JF32SB
D38999/26JF32SB
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1379 pcs
Prenesi: D38999/26JF32SB.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/26JF32SB.pdf
D38999/26JF32SCLC
D38999/26JF32SCLC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Prenesi: D38999/26JF32SCLC.pdf
D38999/26JF32SD
D38999/26JF32SD
Prenesi: D38999/26JF32SD.pdf
D38999/26JF32SD-LC
D38999/26JF32SD-LC
Prenesi: D38999/26JF32SD-LC.pdf
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi:
D38999/26JF32SC
D38999/26JF32SC
Prenesi:
Opis: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT
Prenesi: D38999/26JF32SC.pdf
Prenesi: D38999/26JF32SBLC.pdf
D38999/26JF32SE
D38999/26JF32SE
Prenesi: D38999/26JF32SE.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika