D38999/26JF32SCLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JF32SCLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: D38999/26JF32SCLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JF32SCLC
Številka dela D38999/26JF32SCLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1518 pcs Podatkovni list D38999/26JF32SCLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL F Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AD38999/26JF32SCLC
D38999/26JF32SCLC-ND
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Composite Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm)