D38999/26JF32SN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JF32SN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: D38999/26JF32SN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JF32SN
Številka dela D38999/26JF32SN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1435 pcs Podatkovni list D38999/26JF32SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT
Pakiranje Bulk Druga imena DD38999/26JF32SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26JF32SD
D38999/26JF32SD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1093 pcs
Prenesi: D38999/26JF32SD.pdf
RFQ
D38999/26JF32SNL
D38999/26JF32SNL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Na zalogi: 1945 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26JF35AA
D38999/26JF35AA
Opis: CONN PLUG HSG MALE 66POS INLINE
Prenesi:
D38999/26JF32SNLC
D38999/26JF32SNLC
Opis: CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT
Prenesi: D38999/26JF32SNLC.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26JF32SD-LC
D38999/26JF32SD-LC
Prenesi: D38999/26JF32SD-LC.pdf
D38999/26JF32SN
D38999/26JF32SN
Prenesi: D38999/26JF32SN.pdf
D38999/26JF32SN
D38999/26JF32SN
Prenesi: D38999/26JF32SN.pdf
D38999/26JF32SE
D38999/26JF32SE
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi: D38999/26JF32SE.pdf
D38999/26JF32SE-LC
D38999/26JF32SE-LC
Prenesi: D38999/26JF32SE-LC.pdf
D38999/26JF32SN-LC
D38999/26JF32SN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika