D38999/26JF32SNLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JF32SNLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi: D38999/26JF32SNLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JF32SNLC
Številka dela D38999/26JF32SNLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1348 pcs Podatkovni list D38999/26JF32SNLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj F Shell Finish Composite
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AD38999/26JF32SNLC
D38999/26JF32SNLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26JF32SNLC
Velik premer dobavljen 19-32 Vstavi material Composite, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.516" (38.51mm)
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26JF35AB
D38999/26JF35AB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 66POS PIN
Na zalogi: 1221 pcs
Prenesi: D38999/26JF35AB.pdf
RFQ
D38999/26JF32SE-LC
D38999/26JF32SE-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Na zalogi: 1331 pcs
Prenesi: D38999/26JF32SE-LC.pdf
RFQ
D38999/26JF32SN-LC
D38999/26JF32SN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Prenesi: D38999/26JF32SN-LC.pdf
D38999/26JF35AA
D38999/26JF35AA
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 66POS INLINE
Prenesi: D38999/26JF35AA.pdf
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG MALE 66POS INLINE
Prenesi:
D38999/26JF32SN
D38999/26JF32SN
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26JF32SN.pdf
D38999/26JF32SNL
D38999/26JF32SNL
Prenesi:
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi: D38999/26JF35AB.pdf
Prenesi: D38999/26JF32SN.pdf
Prenesi: D38999/26JF35AA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika