DJT16E23-21JC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DJT16E23-21JC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.DJT16E23-21JC.pdf2.DJT16E23-21JC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT16E23-21JC
Številka dela DJT16E23-21JC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1403 pcs Podatkovni list 1.DJT16E23-21JC.pdf2.DJT16E23-21JC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Pakiranje Bulk Druga imena DDJT16E23-21JC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 21 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)