DJT16E23-21JN
pregled izdelka
Številka dela: DJT16E23-21JN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: DJT16E23-21JN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DJT16E23-21JN
Številka dela DJT16E23-21JN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1653 pcs Podatkovni list DJT16E23-21JN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Druga imena DDJT16E23-21JN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 21
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DJT16E23-21JN
Velik premer dobavljen 23-21 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DJT16E23-21JB-LC
DJT16E23-21JB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
Na zalogi: 2078 pcs
Prenesi: DJT16E23-21JB-LC.pdf
RFQ
DJT16E23-21JN-LC
DJT16E23-21JN-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT