DL64R24-57S6-6117
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL64R24-57S6-6117
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 57POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DL64R24-57S6-6117.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 865 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DL64R24-57S6-6117
Številka dela DL64R24-57S6-6117 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 57POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 865 pcs Podatkovni list DL64R24-57S6-6117.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-57 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL
Pakiranje Bulk Druga imena DDL64R24-57S6-6117
Usmerjenost 6 delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 57 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 57 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A, 23A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)