DL64R24-57PN-6106-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DL64R24-57PN-6106-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 57POS PIN
Podatkovni listi: DL64R24-57PN-6106-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DL64R24-57PN-6106-LC
Številka dela DL64R24-57PN-6106-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 57POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1745 pcs Podatkovni list DL64R24-57PN-6106-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 (2), 20 (55) Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDL64R24-57PN-6106-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 57
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DL64R24-57PN-6106-LC
Velik premer dobavljen 24-57 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 57 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 57POS PIN