DTS20W25-24JA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W25-24JA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DTS20W25-24JA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W25-24JA
Številka dela DTS20W25-24JA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1488 pcs Podatkovni list DTS20W25-24JA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DDTS20W25-24JA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 13A, 23A