DTS20W25-24JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W25-24JC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20W25-24JC.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W25-24JC
Številka dela DTS20W25-24JC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1106 pcs Podatkovni list DTS20W25-24JC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W25-24JC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W25-24JC
Velik premer dobavljen 25-24 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A, 23A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20W25-24JA [V001]
DTS20W25-24JA [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 1513 pcs
Prenesi: DTS20W25-24JA [V001].pdf
RFQ
DTS20W25-24JN
DTS20W25-24JN
Opis: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP