DTS26F21-39PC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F21-39PC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: DTS26F21-39PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F21-39PC
Številka dela DTS26F21-39PC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1183 pcs Podatkovni list DTS26F21-39PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Pakiranje Bulk Druga imena DDTS26F21-39PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A